HİZMETLERİMİZ

Pİ DİJİTAL OLARAK SİZİN İÇİN NELER YAPIYORUZ?

Dijital medya ajansı olarak marka stratejilerine uygun çalışmalarla dijital dünyadaki varlığınıza değer katıyoruz.

Dijital Pazarlama & Reklam

Markanıza uygun stratejiler geliştirerek doğrudan hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Dijital medya üzerinden işletmenize özel pazarlama yöntemleri geliştirerek reklamlarınızı hazırlıyor, hedefe uygun yerlerde yayınlıyoruz.

Marka İletişimi

Marka iletişiminde en önemli adım markanızı tanımak. Öncelikle markanızı tanıyoruz. Stratejik planlamalar geliştirdikten sonra kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz. Kampanyaları markaya entegre şekilde yürütüyor, pr çalışmaları ve itibar yönetimi yapıyoruz.

Dijital Takip Hizmeti

Sektörde rakiplerinizi ve markanızı daha iyi tanımak için dijital medya takibini gerçekleştiriyoruz. Tüm verilerin analizini yapıyor, raporlarımızı sunuyoruz.

Web Tasarımı ve Yönetimi

Domain ve hosting hizmetinden SEO çalışmalarına, güncel site tasarımlarından blog yönetimine kadar markanızla ilgili tüm çalışmaları sistemli bir şekilde yürütüyoruz.

Mobil Uygulama

Mobil kullanıcılara erişmek için markanıza uygun IOS ve Android tabanlı cihazlarla uyumlu mobil uygulamalar hazırlıyoruz.

E - Ticaret

Günümüzde ticaret yapan neredeyse tüm markaların bir e-ticaret sitesine sahip olması gerekiyor. Aldığınız profesyonel destekle potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Ürün çekimi, panel yönetimi, duyuruların yapılması, kampanya yönetimi gibi e-ticaret ile ilgili bütün adımlarda yanınızdayız.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı markanıza uygun stratejiler doğrultusunda yönetiyoruz. Markanın ihtiyacına göre duyurumlar yapıyor, kampanyalar hazırlıyoruz. Zengin içeriklerle doğru kitlelere seslenerek daha fazla geri bildirim alıyoruz.

Fotoğraf ve Video

Ürün ve fotoğraf çekimi, tanıtım filmi, video çalışmaları, sosyal video ve video katalog şeklinde marka ihtiyacına yönelik hizmetler veriyoruz.

Dijital Proje ve Danışmanlık

Projelerinizi hayata geçirmek, yeni fikirler üretmek ve her adımınızda yanınızda olmak için buradayız.